Rose McGowan profil, biografie
Navigace
» Úvodní stránka
Informace
» Základní informace
Odkazy
» Odkazy
Jazyky
» Česká verzeČesky
» English version of this celebrity siteEnglish

Rose McGowan


profil Rose McGowan

Na této stránce jsme se pokusili odpovědět na nejčastější otázky týkající se celebrity Rose McGowan. Tyto otázky jsou: Kdy se narodila Rose McGowan? Kolik váží, kolik měří Rose McGowan? Jaké jsou míry Rose McGowan?Ve kterých filmech, seriálech, vystupovala Rose McGowan ? Seznam hudebních alb a singlů? Rose McGowan ? atd. Proto jsme napsali několik řádků, které můžeme nazvat bio, biografie, profil a možná i životopis.

Rose McGowan se narodila 1975-09-05. Měří 165 cm. Váží 55 kg. Míry Rose McGowan (prsa-boky-pas) jsou 91-?-?.

Křestní jméno:Rose Jane
Příjmení:McGowan
Povolání:modelka herečka zpěvačka
Datum narození:1975-09-05
Míry:91-?-?
Výška:165 cm
Hmotnost:55 kg
Web stránka:http://www.sweb.cz/rose-mcgowan/
Národnost:americká
Občanství:americké
Stav:svobodná
Filmy:Bio-Dóm (Denise), Vřískot - Scream (Tatum Riley), Nowhere (Val Chick 3), Vezmi mě s sebou - Going All the Way (Gail Ann Thayer), Láska až za hrob - Devil in the Flesh (Debbie), Ďábelská hra - Jawbreaker (Courtney Alice Shayne), Phantoms (Lisa), Hromy a blesky (Sasha), Strange Hearts (Moira), Mrtvá zóna (Linda Borus), Čarodějky - Charmed (Paige Matthews), Seed (Miriam), Sleeping Beauties (Sno Blo), Monkeybone (Kitty), The Last Stop (Nancy), The Killing Yard (Linda), Vacuums, Lest We Forget: The Video Collection (Jackie)
Hudební alba:malý vokálek v písni "Posthuman" Marilyna Mansona (album Mechanical Animals), krátká část písně "Superfabulous" skupiny BT (album Emotional Technology), napsání a nazpívání tracku ke svému filmu "Strange Hearts".
Ostatní:Na pravém rameni má tetování "Vargas girl". Pochází z 5 dětí (+ 2 nevlastní sourozenci!), jako malá cestovala po Evropě, na Střední školu chodila do Seattle. Matka je Francouzka, otec Ir, Rose se narodila v Itálii (byla tam dětskou modelkou) a teď žije v L.A. - je skutečně občankou celého světa! Měla poměr s hercem Ryanem Phillipem a zpěvákem Marilynem Mansonem.
Místo narození:Florence, Itálie

Více informací se mi bohužel nepodařilo sehnat, něco se však můžete dočíst i na úvodní stránce tohoto webu. Doporučuji také kouknout se na Rose McGowan foto a fotky Rose McGowan.

Náš tip: Hledáte další fotografie, obrázky celebrit - modelek, hereček nebo zpěvaček? Máme pro vás několik tipů. Prvním tipem jsou nové web stránky o Seleně Gomezové, dále se určitě podívejte i na stránky o Taylor Swift a Kim Kardashian.

English version of bio, Rose McGowan biography, profile zou can found hereReklama


Počítadla


CNW:Counter