Dále doporučujeme, hry i všeobecné informace

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Náš tip, hry i všeobecné informace

Wallpapers na PC - wallpapers na plochu počítače

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapers na PC. vhodné pro displej, mobil, smartphone, phablet, tablet, monitor, obrazovka počítače, mobilní telefon, ultrabook, notebook, PC a pro operační systémy Lubuntu, Red Hat Linux, Windows 10, Microsoft Windows 8, Android, OSX, Slackware, Microsoft Windows Vista, Chrome OS, Windows 10 Mobile, Windows 7. Pozadí na plochu PC jsou rozdělené kategorií: květiny, fantasy, vesmír, kosmos, sportovní a závodní auta, Rally, závody aut, Formule 1, armáda, válka, zbraně, 3D a digitalní abstraktní tapety, zvířata, fraktály, ptáci, motorky, free wallpapers, flóra, stromy, nature - příroda, oceán, moře, pláže, sportovní wallpapery, velkoměsta a noční život. Dostupná rozlišení jsou 1600x2560, 1680x1050, 1366x768, 750x1334, 640x480, 360x640, 375x667, 1800x1440, 1440x2560, 1600x900, 2160x3840, 1920x1200, 2048x1536, 800x1280, 1440x900, 1152x768 atd.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Frky, černý humor, anekdoty, vtipy, ftipy, vtípky

Chcete se pobavit? Frky, černý humor, anekdoty, vtipy, ftipy, vtípky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipné citáty, židovské anekdoty, vtipné básničky, murphyho zákony, kameňáky, vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, vtipy o metanolu, černý humor, vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí apod.

Klíčová slova: Adventní magazín, Státní prapory zemí světa, H, V, Novoročenka 2023, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Hry pro dívky online, Seznam zemí světa a jejich vlajky, Omalovánky, hry pro děti, zadarmo, Slovník pojmů Co je to?, linky, výukové pomůcky

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Internet, síť, hry i všeobecné informace

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Full HD tapety na PC - nejlepší obrázky na plochu zdarma

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Full HD tapety na PC. doporučujeme pro počítač, mobil, notebook, mobilní telefon, PC, obrazovka počítače, displej, smartphone, phablet, ultrabook, tablet a pro operační systémy Windows XP, Windows 2000, Windows 10, Windows 10 Mobile, BlackBerry OS, Microsoft Windows 8, Windows Me, Linux Xubuntu, macOS, Windows 7, OSX. Tapety na plochu počítače z kategorií operační systémy, Windows, motorky, motocykly, příroda, krajina, hry a herní wallpapery, dopravní prostředky, moře, oceány, pláže, letadla, jídlo a nápoje, vojenské Army tapety a zbraně, 3D a Abstraktní, budovy a stavby, vesmír, planety, galaxie, noční města, Roztomilá zvířátka, auta, adventní a vánoční tapety, květiny, kytky, sportovní pozadí, Velikonoce - velikonoční tapety, zvířata. Zvolit si můžete rozměry 1024x600, 1920x1200, 2560x1440, 2560x2048, 1680x1050, 2048x1080, 1536x2560, 320x568, 800x600, 750x1334, 360x720, 1280x960, 1600x900, 1600x1200, Full HD 1080x1920, 2160x3840 atd.

Super online flash hry

Zahrajte si super online flash hry . V této jedinečné sbírce naleznete Bojové online gamesy, Sportovní, Vánoční online hry, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, Oddechové, Závodní, Střílečky, parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení, Klasické, Strategie, Logické, Karetní, Pro dívky a podobně.

Keywords:č, kuriozity, hyperlinky, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Sarah Michelle Gellar, Dopravní značení, Databáze osobností Kdo je to?, Obrázky, kliparty, Skleněné vánoční ozdoby, Full HD tapety na PC, Online hry pro děti zdarma, Přehled souborových přípon

Pozadí na PC zdarma ke stažení - wallpapers na plochu počítače

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Pozadí na PC zdarma ke stažení. lze použít v počítač, tablet, notebook, mobil, monitor, smartphone, ultrabook, obrazovka počítače, PC, phablet, mobilní telefon a pro operační systémy OSX, Windows 10 Mobile, Lubuntu, Chrome OS, Apple iOS (iPhone), Windows 98, FreeBSD, Windows Me, Windows 7, Mac, Windows NT. Obrázky na PC ke stažení z kategorií tenisté a tenistky, armáda, válka, zbraně, vesmír, kosmos, ptáci, sportovní wallpapery, velkoměsta a noční život, fraktály, hmyz a pavouci, květiny, zvířata, nature - příroda, Rally, závody aut, Formule 1, free wallpapers, motorky, flóra, stromy, širokoúhlé Full HD widescreen, oceán, moře, pláže. Stahujte v rozlišení 375x667, 1366x1024, širokoúhlé 1366x768, 1280x854, 360x640, 1080x1920, 1152x768, 320x568, 800x600, 1080x1800, 360x720, 1280x800, 412x846, 1920x1200, 1600x900, 1536x2560 atd.

Adventní magazín - vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom navštivte Adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, vánoční všehochuť, vánoční dárky, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční zábava, vánoční stromeček, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Anglicky, Stromeček, Wallpaper, Tiskárna, Tisk, Brno, Keramický adventní věnec, Advent, Kameňák, Vánoční punč, Rumové řezy, Sám doma, Přání, K Vytisknutí, Koleda, Alkoholový kalendář, Vánoční ubrusy, Neviňátko, Umělý vánoční stromek, Atmosféra, Historické ozdoby, Vánoční stromeček, Papírový vánoční stromek, Osvětlení do oken, Dárky, Jarmark, Drážďany, Jmenovka, Písnička, Lego, Vykrajovátka apod.

Webové online hry zdarma

Zkuste webové online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Hry pro dva hráče, Pro dívky, Skákačky a hopsačky, Střílečky, Sportovní hry, Akční hry, Stolní a deskové hry, Strategie, Bojové hry, Animace, Karetní hry, Závody aut, Postřehové hry, Adventury, Hry pro děti, Logické hry a tak dále.

World wide web, internet, hry i všeobecné informace

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: politické strany a hnutí, vysokoškolské a akademické tituly, měny, úřady a ministerstva, okresy České republiky, týmy NHL, země EU, mezinárodní organizace, geocaching, státy usa, internetové domény 1. řádu, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, firmy a společnosti, hudební zkratky, fyzikální jednotky apod.

Hry pro dívky online

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro dívky online . Naleznete zde Akční gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, online html5 hry, Hry s koňmi, Adventní, vánoční hry, Arkády a plošinovky, Skákací a hopsací gamesky, Oddechové hry, Puzzle a skládačky, Hannah Montana, Auta a závodní, Karetní hry - solitaire, Sportovní gamesy, Letecké simulátory, Vzdělávací a výukové hry, Omalovánky, Farmářské hry, Barbie hry, Strategické onlinovky, Adventury, Deskovky apod.

Klíčová slova: odkaz, Super online kvízy, cestování, Blízký východ, tipy, Seznam zkratek a akronymů, Dopravní značky, Elektronické obrázkové vánoční přání ke stažení zdarma, pro dospělé, Kliparty zdarma ke stažení, info, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Adventní magazín - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Tak vyzkoušejte Adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční koledy, vánoční zábava, vánoční dekorace, vánoční filmy, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční přání, vánoční stromeček, vánoční dárky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Smrk, Vánoční trhy, Vánoční prostírání, Vykrajovátka, Popelka, K Tisku, Desktop, Vídeň, Strom, Televize, Stromeček, Betlém, Vosí hnízda, Santa, Rostliny, Květiny, Borovice, Obrazovka, Písnička, Perníčky, Milka, bezlepkové cukroví, Papírové ozdoby, Adventní kalendář, Vánoční kaktus, Vánoční dekorace, Třásně, Kavkazská jedle, Lindt, Vídeňský punč, Recepty apod.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Síť, hry i všeobecné informace

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Vlajky států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Louisiana, Texas, Illinois, Arizona, Oklahoma, Mississippi, Jižní Dakota, Pensylvánie, Alabama, Nové Mexiko, Havaj, Severní Karolína, Nebraska, Colorado, Washington, New Hampshire, Tennessee, Jižní Karolína, Minnesota, Wyoming, Georgie, Iowa, New York, Kentucky, Wisconsin, Západní Virginie atd.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Klíčová slova: Vlajky států USA, zdarma, volný čas, Santa nebo Ježíšek?, pro děti, školství, Pozadí na PC zdarma ke stažení, Texty nejznámějších vánočních koled, V, zajímavosti, počítače

Adventní magazín - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Tak vyzkoušejte Adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční koledy, vánoční zábava, vánoční dekorace, vánoční filmy, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční přání, vánoční stromeček, vánoční dárky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Smrk, Vánoční trhy, Vánoční prostírání, Vykrajovátka, Popelka, K Tisku, Desktop, Vídeň, Strom, Televize, Stromeček, Betlém, Vosí hnízda, Santa, Rostliny, Květiny, Borovice, Obrazovka, Písnička, Perníčky, Milka, bezlepkové cukroví, Papírové ozdoby, Adventní kalendář, Vánoční kaktus, Vánoční dekorace, Třásně, Kavkazská jedle, Lindt, Vídeňský punč, Recepty apod.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Doporučené odkazy, hry i všeobecné informace

Vtípky, černý humor, vtipy, kameňáky, anekdoty, fóry

Potřebujete se uvolnit? Vtípky, černý humor, vtipy, kameňáky, anekdoty, fóry. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií O Němcích, O manželství, Vtipy o policajtech, Frky ze života, O škole, O důchodcích, O Chucku Norrisovi, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Bohu, Vtipy o doktorech, Frky o tchýních, O Windows, Vtipné hádanky, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o cikánech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ženách, O Slovácích, O Somálcích, O zvířátkách, O mužích apod.

Online hry zdarma

Zapařte si online hry zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Logické, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Karetní hry, Akční hry, Sportovní, Bojové gamesy a tak podobně.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Klíčová slova: Online biografie, životopisy osobností, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, zeměpis, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Online testy zdarma, Křesťanství a Vánoce, multimédia, humor, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Životopisy osobností, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Členské země americké federace, Omalovánka zvonečku, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Jak může ODS získat nové členy?: Proč může ODS jen velmi obtížně rozmnožovat počet svých členů? No, zkusili jste se už někdy rozmnožovat s modrým ptákem?

Přijde Miloš Zeman nečekaně dříve domů a žena se trochu lekne: - "Panebože, to už jseš doma?!" - "Doma mi klidně říkej Milošku…"

"Otče, přišel notář, prý chceš sepsat poslední vůli." "Ano, ale neříkej to tak nahlas, maminka by zase jako posledně začala nehorázně utrácet za černé šaty."

Další odkazy:

Malaysia
Zajímavé webové stránky
Novoroční předsevzetí
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Kalkata
Tipy na Partnerské weby
Obrázky k svátku, grafická přáníčka ke stažení zdarma
Linky na partnerské weby
Online hry omalovánky
Tipy na zajímavé weby
Thierry Henry

Děkujeme vám za vaši návštěvu.