Naše tipy, informace, cestování, volný čas

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Wallpapers na plochu PC - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Wallpapers na plochu PC. můžete využít v displej, mobilní telefon, obrazovka počítače, smartphone, monitor, notebook, mobil, tablet, počítač, ultrabook, PC a pro operační systémy Windows 10 Mobile, FreeBSD, Red Hat Linux, Slackware, Chrome OS, Windows 7, Windows Me, Java ME, Apple iOS (iPhone), Linux Fedora, Windows 98. Wallpapers na PC jsou rozdělené kategorií: Formule 1, fraktály, velkoměsta a noční život, vesmír, kosmos, motorky, nature - příroda, free wallpapers, květiny, armáda, válka, zbraně, ptáci, flóra, stromy, Rally, závody aut, zvířata, tenisté a tenistky, 3D a digitalní abstraktní tapety, fantasy, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní wallpapery. Zvolit si můžete z velikostí HD 1280x720, 1920x1080 Full HD, 2560x2048, 375x812, 1920x1280, 1366x1024, 1280x1024, 800x600, 2160x3840, 1536x2048, 1440x2560, 1024x600, 1440x900, 1600x900, 1536x2560, 320x568 atd.

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Pozadí na plochu počítače - full HD wallpapers na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Pozadí na plochu počítače. lze použít v smartphone, mobil, displej, notebook, obrazovka počítače, ultrabook, tablet, počítač, monitor, PC, mobilní telefon a pro operační systémy Android, Windows 7, Windows Server 2012, Red Hat Linux, Apple iOS (iPhone), Linux Ubuntu, Linux Mint, Chrome OS, FreeBSD, Windows 2000, Java ME. Full HD tapety na PC z kategorií hry a herní wallpapery, vesmír, planety, galaxie, motorky, motocykly, květiny, kytky, budovy a stavby, jídlo a nápoje, psi a štěňátka, letadla, sportovní pozadí, adventní a vánoční tapety, hudební tapety, wallpapery, dopravní prostředky, 3D a Abstraktní, moře, oceány, pláže, Roztomilá zvířátka, rostliny, noční města, Velikonoce - velikonoční tapety, zvířata. Stahujte v rozlišení 2560x1600, 1366x1024, 360x760, 1280x960, 1440x960, hi res 2560x1920, 375x667, 393x786, 640x480, 1600x2560, 750x1334, 1440x2560, Full HD 1080x1920, 1440x900, 1080x1800, 2560x2048 atd.

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, čím zobrazit, v čem spustit, jak exportovat, jak převést, kterak editovat, jak přehrát, jak otevřít, v čem upravit, jak konvertovat, jak spustit soubory těchto typů: internet a web, spustitelné soubory, šablony dokumentů, video soubory, komprimace dat, konfigurační soubory, dokumenty, systémové soubory, hudební audio soubory, obrazy disků, koncovky souborů, grafiku apod.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Klíčová slova: Dopravní značení, Státní prapory států světa, školství, Webové online testy zdarma, Flags of the world countries, pro dospělé, Free game online hry, M, Nejlepší vánoční cukroví klasické i netradiční, hyperlinky, Stručný encyklopedický slovník, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Seznam přípon a koncovek souborů

Super online flash hry

Zapařte si super online flash hry. Hry jsou rozdělené kategorií: Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Postřehové, Akční hry, Bojové gamesy, Logické, Závodní moto hry, Sportovní a tak podobně.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: krajů České republiky, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa atd.

Informace, informace, cestování, volný čas

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako Velikonoce, velikonoční kliparty, sport, smajlíci a emotikony, osobnosti a lidé, nápoje, přístroje, auta, rostliny, ptáci, věda, zelenina, nástroje a přístroje, mapy, hmyz, náboženství, jídlo a nápoje, halloween, láska, hudba, ovoce, dopravní prostředky, Vánoce a Advent, muži atd.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Keywords:V, Wallpapery do mobilu, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, zdarma, Adventní vánoční betlém, Staré hry online, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Ohňostroj, info, odkaz, Vlajky států USA

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční stromeček, vánoční dekorace, vánoční dárky, materiály ke stažení, vánoční filmy, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční zábava atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Tapeta, Pastýř, Vánoční dekorace, Pokrmy, Perníčky, Patchwork, Jesličky, Keramický adventní věnec, Vánoční punč, Vánoční tapety, Píseň, Kameňák, Keramika, Štěstí, Papírový vánoční stromek, Francouzsky, Vánoční svařák, Svíčky, Anděl, Schleich, Adventní neděle, Zdraví, Silvestr, Stromeček, Umělý vánoční stromek, Adventní kalendář, Osvětlení do oken, K Vytisknutí, Vánoční stromeček, Květiny, Písnička apod.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Náš tip, informace, cestování, volný čas

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Klíčová slova: Nejhranější online hry zdarma, humor, Seznam zkratek a akronymů, Grunge hudební rockový styl, Online životopisy, biografie slavných osobností, M, Online testy a kvízy zdarma, Webové online browser hry, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Vánoční magazín, linky, odkazy

Státní prapory států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory států světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země jižní Asie, Antarktidy, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země střední Asie, státy jižní Ameriky, země východní Asie, země Afriky, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie apod.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Ftipy, vtipné texty, kameňáky, anekdoty, fóry, fórky

Chcete se pobavit? Ftipy, vtipné texty, kameňáky, anekdoty, fóry, fórky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako frky o zvířatech, černý humor, anekdoty o politice, židovské anekdoty, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, fóry o homosexuálech, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí, vtipy o facebooku, murphyho zákony apod.

Síť, informace, cestování, volný čas

Wallpapery do mobilu - wallpapery na plochu PC

Také doporučujeme: Wallpapery do mobilu. jsou vhodná pro phablet, tablet, monitor, displej, smartphone, notebook, počítač, ultrabook, obrazovka počítače, mobilní telefon, mobil a pro operační systémy Windows 10, Lubuntu, Chrome OS, Mac, Windows Server 2012, Windows 10 Mobile, Red Hat Linux, Apple iOS (iPhone), Android, macOS, Java ME. Pozadí na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: oceán, moře, pláže, fantasy, květiny, zvířata, velkoměsta a noční život, tenisté a tenistky, sportovní wallpapery, ptáci, motorky, hmyz a pavouci, 3D a digitalní abstraktní tapety, fraktály, vesmír, kosmos, nature - příroda, sportovní a závodní auta, free wallpapers, Formule 1, armáda, válka, zbraně. Stahujte ve velikostech 1440x960, 1280x800, 2560x1600, 3200x1800, 1280x854, 1080x1920, 1152x768, 2048x1536, 1280x960, 1280x1024, 1366x1024, 360x640, 1920x1080 Full HD, 640x480, širokoúhlé 1366x768, 1024x768 atd.

Vtipné texty, vtípky, vtipy, kameňáky, fóry, frky

Chcete si zlepšit náladu? Vtipné texty, vtípky, vtipy, kameňáky, fóry, frky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji, černý humor, vtipy o facebooku, anekdoty o politice, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, frky o zvířatech, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, vtipné hádanky, vtipné citáty, vtipy o metanolu apod.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Klíčová slova: zeměpis, multimédia, Online hry zdarma, Veselé Vánoce všem, tipy, Dopravní značení, webové stránky, Puzzle online, kuriozity, Super online flash hry, Nejlepší hry pro dívky

Státní prapory států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory států světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země jižní Asie, Antarktidy, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země střední Asie, státy jižní Ameriky, země východní Asie, země Afriky, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie apod.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Ftipy, vtipné texty, kameňáky, anekdoty, fóry, fórky

Chcete se pobavit? Ftipy, vtipné texty, kameňáky, anekdoty, fóry, fórky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako frky o zvířatech, černý humor, anekdoty o politice, židovské anekdoty, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, fóry o homosexuálech, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí, vtipy o facebooku, murphyho zákony apod.

Doporučené odkazy, informace, cestování, volný čas

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Vybírejte z kategorií Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Klíčová slova: Pozadí na plochu počítače, zadarmo, Slovník pojmů Co je to?, volný čas, výukové pomůcky, Vánoční obrázky ke stažení, Seznam zkratek a akronymů, Federace USA, internet, F, Obrázky, kliparty, Wallpapers na plochu PC, Křesťanství a Vánoce, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Zkouška v autoškole: Zkoušky v autoškole: Komisař se ptá žákyně: Popište nám funkci motoru! Mohu vlastními slovy? Samozřejmě. Brm, brrrrmm, brrrmm .....

Přijde blondýna do knihkupectví a ptá se prodavače: "Prosim Vás, je tahle kniha s titulkama?"

Lenin příjde domů totálně našrot. Vzbudí Naděždu Konstantinovnu a přikáže ji: Svlíkni se !! Ona se brání slovy: Ale Vladimíre Iljíči, neblázni to jsi po mě nikdy nechtěl. Lenin se zamračí a zařve: Drž hubu a svlíkni se!! Naděžda Konstantinovna tedy poslechne a svlíkne se. Na to Lenin:Teď si stoupni před zrcadlo a roztáhni nohy! Naděžda Konstantinovna vytřeští oči a povidá: No Vladimíre Iljíči, svlíknout se, to bych ještě snesla, ale tohle už přeháníš. Ty jsi snad zešílel. Lenin zrudne zlostí a zařve: Tak ti mi budeš odporovat ! Naděžda Konstantinovna tedy poslechne a udělá, co Lenin přikázal. Lenin si klekne a strčí jí pleš mezi nohy. Zalíbeně se na sebe zadívá do zrcadla a prohlásí: Ale na pěšinku by mi to slušelo, viď.

Další odkazy:

Co je to Advent?
Zajímavé webové stránky
Adventní věnec – symbol Vánoc
Partnerské internetové stránky
Jak udělat kvalitní italskou pizzu?
Doporučené odkazy
Omalovánky, hry pro děti
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Sexy Halle Berry
Linky na partnerské weby
Štěstí, zdraví, pokoj svatý

Děkujeme vám za vaši návštěvu.