Partnerské weby, cestování, hry, zábava

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Online hry pro děti zdarma

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme online hry pro děti zdarma . Mj. na webu naleznete Střílečky, Pro dívky, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry, Bojové online gamesy, Vánoční online hry, Sportovní, Logické, Karetní, parkování - parkovačky, Klasické, Oddechové, Závodní a podobně.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Informace, cestování, hry, zábava

Státní prapory všech zemí

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory všech zemí. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země Severní Ameriky, Antarktidy, země východní Asie, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země Afriky, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, země jižní Asie apod.

Online hry zdarma

Doporučujeme online hry zdarma Vybírejte z kategorií Skákačky a hopsačky, Hry pro dva hráče, Strategie, Pro dívky, Adventury, Hry pro děti, Brutální krvavé hry, Bojové hry, Sportovní hry, Logické hry, Stolní a deskové hry, Animace, Akční hry, Relaxační hry, Postřehové hry, Střílečky a tak dále.

Biografie slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom zkuste Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Zpěvačka, Florida Panthers, Starověký Egypt, Itálie, ČSSD, Olympijští vítězové, Orlík, New Jersey Devils, Historik, Císař, Režisér, Protektorát, Češi, Generalissimus, Renesance, Zlatý slavík, Královna, Kněz, Husité, Miliardář, Kancléř, Vládce, Komik, Křesťanství, Hudba, Avangard Omsk, Ministr zahraničí, Textařka, Lord, HIV pozitivní, Maršál, Trest smrti, KSČ, Rakousko-Uhersko, Nežijící, Podnikatel apod.

Klíčová slova: Nejlepší hry pro dívky, Prapory českých měst, Nejhranější online hry zdarma, Online hry zdarma, Cape Verde, URL, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, hyperlinky, Nej obrázky motorek na plochu, internetové stránky, A, Online zeměpisné testy zdarma, Full HD tapety na PC

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, rakouských zemí, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie atd.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Keywords:Městské a obecní prapory obcí ČR, webové stránky, Wallpapery na tablet, info, Cestování do USA, zábava, zdarma, tipy, Novoroční přání půjdem spolu do hospody, Slovník pojmů Co je to?, doporučujeme, Přehled zkratek a akronymů

úsloví, myšlenky, moudrosti, aforismy, bonmoty, motta, hlášky

Citáty slavných, úsloví, myšlenky, moudrosti, aforismy, bonmoty, motta, hlášky, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o ženách, citáty o štěstí, citáty o svobodě, citáty o nenávisti, citáty o manželství, citáty o bohu, citáty o zdraví, moudra o dětech, citáty o zlu, citáty o přátelství, citáty o penězích, citáty o bohatství, citáty o víře, citáty o neštěstí, citáty o lži, přísloví o naději, citáty o rozumu, citáty o dobru, citáty o lásce, citáty o smrti od různých známých osobností.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Online hry zdarma

Zapařte si online hry zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Závodní moto hry, Bojové gamesy, Logické, Postřehové, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Akční hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Federace USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Federace USA. Zde naleznete například vlajky států Washington, Nebraska, Nové Mexiko, Rhode Island, Kentucky, Texas, Maine, Jižní Karolína, Minnesota, Connecticut, Wisconsin, Nevada, Oklahoma, Kalifornie, Mississippi, Arkansas, Havaj, Idaho, Indiana, Ohio, Arizona, Colorado, Massachusetts, Florida, New York, Louisiana atd.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - full HD pozadí na PC

Oživte si plochu vašeho PC. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. jsou vhodná pro notebook, tablet, smartphone, počítač, PC, monitor, ultrabook, mobil, mobilní telefon, displej, obrazovka počítače a pro operační systémy Linux Xubuntu, OSX, Linux Ubuntu, Windows 10 Mobile, Microsoft Windows Vista, Windows 7, Windows NT, Mac, BlackBerry OS, Android, Windows XP. Tapety na PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: voda a bubliny, příroda, krajina, psi a štěňátka, Roztomilá zvířátka, adventní a vánoční tapety, rostliny, květiny, kytky, motorky, motocykly, dopravní prostředky, budovy a stavby, hudební tapety, operační systémy, Windows, vesmír, planety, galaxie, noční města, moře, oceány, pláže, 3D a Abstraktní, auta, wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, letadla. Dostupné rozměry 375x667, 1600x2560, 1920x1080 Full HD, 1600x1200, 1152x1920, 1440x2560, 1800x1440, 360x760, 768x1024, 2560x1600, 1152x768, Full HD 1080x1920, 750x1334, 1440x900, 1600x900, 412x846 atd.

Klíčová slova: pro děti, humor, volný čas, Přání, přáníčka, blahopřání, Nejlepší zeměpisné kvízy, Databáze osobností Kdo je to?, internet, Blahopřání nejen k narození miminka, školství, Státní prapory všech zemí, F, F

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Prapory českých měst

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Prapory českých měst. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj apod.

Státní prapory všech států

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory všech států. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: státy jižní Ameriky, země Afriky, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, Antarktidy, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, země východní Asie, země jižní Asie, země střední Asie apod.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Mj. na webu naleznete online testy a kvízy, výukové pomůcky, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy atd.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Klíčová slova: Seznam zkratek a akronymů, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, A, Pohádkový létající sob, multimédia, Přehled souborových přípon, Ilustrace, obrázky, Omalovánka betlém, Nejhranější online testy a kvízy, odkaz, Vlajky jednotlivých států USA

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Síť, cestování, hry, zábava

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako Vánoce a Advent, dopravní prostředky, hmyz, osobnosti a lidé, auta, nápoje, ptáci, halloween, sport, ovoce, náboženství, stavby, zelenina, symboly, Velikonoce, velikonoční kliparty, zvířata, muži, rostliny, smajlíci a emotikony, láska, ženy a dívky, mapy, jídlo a nápoje atd.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy atd.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, vysokoškolské a akademické tituly, obecné zkratky, měny, firmy a společnosti, geocaching, země EU, týmy NHL, politické strany a hnutí, státy usa, okresy České republiky, internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky, hudební zkratky, mezinárodní organizace apod.

Přehled formátů souborů

Rozsáhlý Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, jak importovat, čím prohlížet, jak spustit, jak přehrát, jak exportovat, v čem upravit, kterak editovat, jak převést, v čem spustit, jak otevřít soubory následujících typů: šablony dokumentů, spustitelné soubory, video soubory, hudební audio soubory, písma, fonty, grafiku, koncovky souborů, dokumenty, internet a web, konfigurační soubory, obrazy disků, systémové soubory apod.

Klíčová slova: Biografie známých osobností, linky, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, zajímavosti, webovky, Co znamená výraz štědrovka?, Stručný slovník pojmů a termínů, Hry pro nejmenší online, Obrázky a kliparty zdarma, PC tapety pro Windows, zdroje informací, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Tipy na nejoblíbenější vánoční filmy, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Bílá Hůlka: Přiští měsíc se prý bude konat Benefiční koncert pro otrávené metylalkoholem. Účast potvrdili Bílá,Hůlka...

Baví se na zimním stadionu dva fanoušci: „Víš, proč se nemůže Česká republika znovu sjednotit se Slovenskem v jeden společný stát?” „Ne, proč?” „Nikdo jiný by pak neměl v hokeji šanci!”

Na hladině zmrzlé louže nechoval se obratně. Zkoušel, jak to klouže, zpřerážel si obratle.

Další odkazy:

Omalovánky k vytištění
Doporučené odkazy
Obrázky k svátku, texty k jmeninám
Tipy na zajímavé weby
Cristiano Ronaldo
Partnerské internetové stránky
Adventní kliparty zdarma ke stažení
Odkazy na užitečné webové stránky
Osobní, nákladní a vysokorychlostní železniční doprava
Naše tipy na zajímavé stránky
Umělé vánoční stromky, jejich přednosti i nedostatky

Děkujeme vám za vaši návštěvu.