Tipy na zajímavé weby pro děti i dospělé

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky).

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Vlajky amerických států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky amerických států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Utah, Jižní Dakota, Wisconsin, Iowa, New Hampshire, Mississippi, Maryland, Arizona, Washington, Virginie, Delaware, Maine, Illinois, Connecticut, Severní Dakota, Missouri, New York, Colorado, Michigan, Montana, Aljaška, Texas, Havaj, Massachusetts, Wyoming, Florida atd.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

World wide web, internet pro děti i dospělé

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

PC pozadí pro Windows - wallpapers na PC ke stažení

Také doporučujeme: PC pozadí pro Windows. lze použít v ultrabook, PC, obrazovka počítače, phablet, mobil, monitor, tablet, mobilní telefon, smartphone, notebook, počítač a pro operační systémy Windows 95, Windows NT, Windows 98, Windows 10 Mobile, Red Hat Linux, Android, Windows Me, macOS, Chrome OS, Windows 10, Linux Fedora. Nejlepší tapety na plochu zdarma jsou rozdělené kategorií: vesmír, planety, galaxie, noční města, 3D a Abstraktní, vojenské Army tapety a zbraně, moře, oceány, pláže, voda a bubliny, letadla, budovy a stavby, Velikonoce - velikonoční tapety, adventní a vánoční tapety, Roztomilá zvířátka, květiny, kytky, příroda, krajina, jídlo a nápoje, operační systémy, Windows, hudební tapety, psi a štěňátka, dopravní prostředky, auta, sportovní pozadí. Vyberte si rozměr z 1152x864, 2160x3840, 360x640, 1024x600, 640x480, 360x720, Full HD 1080x1920, 1920x1200, 1920x1080 Full HD, 1536x864, 1800x1440, 1440x2560, 1920x1280, 1280x1024, 1536x2048, 854x480 atd.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Klíčová slova: Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, pro dospělé, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, výukové pomůcky, Tipy na dárky k Vánocům, k Ježíškovi, volný čas, P, zdarma, Hudební pozadí na plochu PC zdarma, Vlajky amerických států USA, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Nejlepší školní testy a kvízy, hyperlinky

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Hry pro nejmenší online

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme hry pro nejmenší online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Oddechové, Hry na vaření a smažení, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, Logické, Bojové online gamesy, Vánoční online hry, Pro dívky, Sportovní, Střílečky, parkování - parkovačky, Klasické, Strategie, Karetní, Závodní a podobně.

Náš tip pro děti i dospělé

Online zeměpisné testy zdarma

Doporučujeme online zeměpisné testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Seznam vlajek měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Plzeňský kraj, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj apod.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Keywords:Skvělé hry online zdarma, Nej hry online, zábava, Vlajky států obrázků, Slova vánoční koledy Pásli ovce Valaši, Kliparty pro Office, Tapety na plochu počítače, Biografie slavných osobností, Stahujte zdarma adventní obrázky a kliparty, Vlajky zemí světa, Full HD pozadí na PC, Obrázky a kliparty zdarma

Full HD pozadí na PC - obrázky na PC ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Full HD pozadí na PC. lze použít v mobilní telefon, notebook, mobil, počítač, phablet, displej, monitor, smartphone, tablet, obrazovka počítače, ultrabook a pro operační systémy SUSE Linux, Linux Xubuntu, Microsoft Windows 8, Windows NT, BlackBerry OS, Windows XP, Windows Me, FreeBSD, OSX, Windows 2000, Windows 95. Wallpapers na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Formule 1, vesmír, kosmos, tenisté a tenistky, fantasy, Rally, závody aut, květiny, sportovní wallpapery, free wallpapers, hmyz a pavouci, sportovní a závodní auta, armáda, válka, zbraně, širokoúhlé Full HD widescreen, oceán, moře, pláže, fraktály, ptáci, motorky, 3D a digitalní abstraktní tapety, velkoměsta a noční život. Stahujte ve velikostech 1600x2560, 2560x1440, 2560x1920, 393x786, 2048x1536, 1152x768, 1440x2560, 1366x768, 2560x1600, 1280x720, 1280x960, 1200x1920, širokoúhlé 1366x768, 1920x1280, 1680x1050, 3200x1800 atd.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak otevřít, čím zobrazit, jak importovat, jak konvertovat, v čem spustit, jak převést, kterak editovat, jak přehrát, v čem upravit, jak spustit, jak exportovat soubory z následujících kategorií: systémové soubory, dokumenty, spustitelné soubory, grafiku, obrazy disků, komprimace dat, internet a web, šablony dokumentů, koncovky souborů, hudební audio soubory, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Internet, síť pro děti i dospělé

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Online hry pro děti zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme online hry pro děti zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Akční hry, Brutální krvavé hry, Karetní hry, Pro dívky, Hry pro dva hráče, Závody aut, Sportovní hry, Adventury, Bojové hry, Relaxační hry, Střílečky, Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky, Postřehové hry, Logické hry, Hry pro děti a tak dále.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Klíčová slova: humor, Vlajky amerických států USA, počítače, Mila Kunis, internetové stránky, webovky, multimédia, Obrázky a vtipné veršované texty ke svátku zdarma ke stažení, Databáze osobností Kdo je to?, F, weby, Online testy zdarma

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: cizí jazyky, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Online adventní magazín - online vánoční webzine

Budou brzy Vánoce? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Potom navštivte Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční zábava, materiály ke stažení, vánoční přání atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Korálky, Cesmína, Osvětlení do oken, Wallpaper, Vánoční trhy, Vánoční koledy, Pro děti, Adventní kalendář, Vánoční pozadí, Adventní trhy, Tisk, Jezulátko, Jídlo, Tiskárna, Koledy, Dárky, Tablet, Obrazovka, Jmenovky, Německy, Kavkazská jedle, Štědrý den, Písnička, Kameňák, Televize, Zima, Adventní věnec, Osvětlení, Rumové řezy, Ohňostroj, Píseň apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako politika, internet, fyzika, počítače, software, jídlo, technika, rostliny, český jazyk, filozofie, zkratky, lékařství a medicína, účetnictví, věda, bankovnictví, stavebnictví, latina, zločin a právo, ekonomie a ekonomika, náboženství a křesťanství, školství, matematika, psychologie, literatura atd.

Síť pro děti i dospělé

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Nej hry online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nej hry online . Naleznete zde Vzdělávací a výukové hry, Sportovní gamesy, Auta a závodní, Omalovánky, online html5 hry, Karetní hry - solitaire, Farmářské hry, Hannah Montana, Deskovky, Letecké simulátory, Barbie hry, Arkády a plošinovky, Adventní, vánoční hry, Střílecí hry, Adventury, Vaření a smažení, Hry s koňmi, Akční gamesky, Strategické onlinovky, Puzzle a skládačky, Holčičí, dívčí hry pro holky apod.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Skvělé hry online zdarma

Vyzkoušejte skvělé hry online zdarma. Vybírejte z kategorií Strategie, strategické hry, Sportovní, Logické, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Karetní hry, Postřehové, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Klíčová slova: Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, kuriozity, Slovník pojmů Co je to?, Hungary, zadarmo, URL, internet, Canada, Dopravní značky, školství, pro děti

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: cizí jazyky, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Online adventní magazín - online vánoční webzine

Budou brzy Vánoce? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Potom navštivte Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční zábava, materiály ke stažení, vánoční přání atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Korálky, Cesmína, Osvětlení do oken, Wallpaper, Vánoční trhy, Vánoční koledy, Pro děti, Adventní kalendář, Vánoční pozadí, Adventní trhy, Tisk, Jezulátko, Jídlo, Tiskárna, Koledy, Dárky, Tablet, Obrazovka, Jmenovky, Německy, Kavkazská jedle, Štědrý den, Písnička, Kameňák, Televize, Zima, Adventní věnec, Osvětlení, Rumové řezy, Ohňostroj, Píseň apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako politika, internet, fyzika, počítače, software, jídlo, technika, rostliny, český jazyk, filozofie, zkratky, lékařství a medicína, účetnictví, věda, bankovnictví, stavebnictví, latina, zločin a právo, ekonomie a ekonomika, náboženství a křesťanství, školství, matematika, psychologie, literatura atd.

Doporučené odkazy pro děti i dospělé

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: výstražné značky, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, informativní provozní značení apod.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Vše o Vánocích - online vánoční magazín

Blíží se Vánoce? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Pak zkuste Vše o Vánocích. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční filmy, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, materiály ke stažení, vánoční přání, vánoční koledy atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. K Vytištění, Vánoční filmy, Staroměstské náměstí, Adventní neděle, PF, Vánoční koule, Desktop, Ježíšek, Jezulátko, Mrazík, Vánoční hvězda, Zima, Štědrý večer, Vánoční kaktus, Filmy, Santa, Špalda, Husarské knoflíky, Vídeňský punč, Tablet, Korálky, Obrazovka, Lego, Ostrava, Přáníčko, Monitor, Perníčky, Přání, Stromeček, Jedle, Bramborový salát apod.

Klíčová slova: Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, F, tipy, zdroje informací, Od všeho něco - tapety, omalovánky, Velikonoce, Vánoce, č, Seznam vlajek měst České republiky, odkaz, cestování, V, PC pozadí pro Windows, Recepty na nepečené vánoční cukroví, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Podivná shoda okolností: Souloží v noci v parku dva teplouši, prostě tma jak v pytli, a říkají si u toho sladká slova: „Já tě miluju.” „Já tebe taky.” „Jsi úžasný.” „Ty taky.” „Budeme se tu scházet častěji?” „Ano, každý den.” „Já bydlím v Praze...” „Ty jo, já taky!” „Na Proseku.” „Ty bláho, já taky!” „Číslo 357.” „To není možné, já taky!” „Karle?” „Tati?”

Blondýna jedoucí v Peugeotu bručí nad splasklou pneumatikou: "Neřádi mi dali u té pumpy zkažený vzduch."

Jede tatra do kopce, drtí přitom důchodce. Černé brýle,bílá hůl, pročpak jen neuhnul?

Další odkazy:

Recept na vánoční punč
Tipy na Partnerské weby
Recept na vídeňský punč
Linky na partnerské weby
Sexy Julia Roberts
Zajímavé webové stránky
Červená mašle na dárky
Tipy na zajímavé weby
26. prosinec (2. svátek vánoční)
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Co je to mazanec?

Děkujeme vám za vaši návštěvu.