Zajímavé odkazy, cestování, zábava i hry

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Tapety na PC - tapety na plochu PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Tapety na PC. jsou vhodná pro displej, počítač, mobil, ultrabook, smartphone, notebook, PC, tablet, mobilní telefon, obrazovka počítače, phablet a pro operační systémy Linux Ubuntu, Red Hat Linux, Linux Mint, BlackBerry OS, Apple iOS (iPhone), Slackware, SUSE Linux, Windows Server 2012, Windows NT, Android, Windows Me. Nejlepší obrázky na plochu zdarma jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako oceán, moře, pláže, sportovní wallpapery, květiny, vesmír, kosmos, velkoměsta a noční život, 3D a digitalní abstraktní tapety, flóra, stromy, tenisté a tenistky, Formule 1, Rally, závody aut, sportovní a závodní auta, fraktály, free wallpapers, motorky, zvířata, hmyz a pavouci, fantasy, nature - příroda. Dostupné velikosti jsou širokoúhlé 1366x768, 2160x3840, 1280x960, 1024x600, 750x1334, 375x667, 800x600, 1800x1440, 360x640, 4800x1200, 1536x2560, 2560x2048, 1080x1800, 1920x1080, 1920x1080 Full HD, 1600x2560 atd.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak exportovat, jak přehrát, jak otevřít, jak spustit, jak importovat, čím zobrazit, v čem spustit, jak vytvořit, čím prohlížet, kterak editovat, v čem upravit soubory následujících typů: obrazy disků, šablony dokumentů, spustitelné soubory, grafiku, koncovky souborů, komprimace dat, internet a web, konfigurační soubory, dokumenty, hudební audio soubory, systémové soubory, písma, fonty apod.

Síť, cestování, zábava i hry

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zahrajte si hry pro nejmenší děti online zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Akční hry, Stolní hry a deskovky, Logické, Karetní hry, Postřehové, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Sportovní, Bojové gamesy a tak podobně.

Klíčová slova: pro dospělé, odkaz, Super online flash hry, webovky, Omalovánky k vytištění, internet, Online životopisy, biografie slavných osobností, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Televize a jejich vysílání o Vánocích, humor, URL, Kliparty zdarma, multimédia

Hry pro dívky online

Běžte na hry pro dívky online Vybírejte z kategorií Sportovní, Střílečky, Onlinovky pro dva hráče, Bojové online gamesy, Klasické, Závodní, Oddechové, Vánoční online hry, Velikonoční hry, Strategie, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Pro dívky, Logické, Karetní a podobně.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Náš tip, cestování, zábava i hry

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

černý humor, fórky, vtipy, vtípky, vtipné texty, anekdoty

Chcete se pobavit? černý humor, fórky, vtipy, vtípky, vtipné texty, anekdoty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií kameňáky, vtipné hádanky, vtipné básničky, černý humor, anekdoty o politice, židovské anekdoty, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, vtipné citáty, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku apod.

Keywords:F, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Online testy a kvízy zdarma, cestování, Historie strategických válečných her, Online zeměpisné testy zdarma, Dopravní značení, Vlajky amerických států USA, Vánoční svícen, V, výukové pomůcky, školství

Webové online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste webové online hry zdarma . Naleznete zde Deskovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Karetní hry - solitaire, Oddechové hry, Adventní, vánoční hry, Sportovní gamesy, Farmářské hry, Oblíkačky, Puzzle a skládačky, Hannah Montana, Strategické onlinovky, Skákací a hopsací gamesky, online html5 hry, Adventury, Omalovánky, Arkády a plošinovky, Hry s koňmi, Letecké simulátory, Vaření a smažení, Akční gamesky, Logické hry apod.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako zvířata, náboženství, muži, halloween, zelenina, smajlíci a emotikony, ovoce, rostliny, Velikonoce, velikonoční kliparty, věda, Vánoce a Advent, květiny, mapy, nápoje, hmyz, láska, auta, ženy a dívky, nástroje a přístroje, stavby, symboly, hudba, osobnosti a lidé atd.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Hlášky, přísloví, aforismy, moudra, výroky, úsloví, rčení

Slavné citáty, Hlášky, přísloví, aforismy, moudra, výroky, úsloví, rčení, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o odvaze, citáty o smrti, citáty o zdraví, citáty o dobru, citáty o lži, přísloví o naději, citáty o štěstí, citáty o smutku, citáty o ženách, citáty o životě, citáty o víře, citáty o svobodě, citáty o přátelství, moudra o dětech, citáty o manželství, hlášky o alkoholu, citáty o člověku, citáty o kráse, citáty o nenávisti, citáty o penězích od různých známých osobností.

Klíčová slova: P, zdroje informací, Dopravní značení, Zambia, tipy, Biografie slavných osobností, č, Kliparty s vánočními motivy, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, zadarmo, Vlajky měst a obcí České republiky, Webové online hry zdarma

Vše o Vánocích - vánoční web

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak vyzkoušejte Vše o Vánocích. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční koledy, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, vánoční dárky, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, vánoční přání, materiály ke stažení, vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Dárky, Papírový vánoční stromek, Vánoce, Pro děti, Vykrajovátka, Sám doma, K Vytištění, Jedle, Popelka, Sněhová vločka, Špalda, Přáníčko, Rumové řezy, Keramický adventní věnec, Brambořík, Třásně, Recepty, Kapr, Jmenovky, Zima, Řetězy, Ježíšek, Anglicky, Advent, Přání, Cesmína, Tichá noc, Obrazovka, Vídeň, Adventní kalendář, Vánoční koledy apod.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Super online flash hry

Příznivcům PC her doporučujeme super online flash hry . Mj. na webu naleznete Animace, Hry pro dva hráče, Střílečky, Závody aut, Pro dívky, Stolní a deskové hry, Adventury, Strategie, Sportovní hry, Akční hry, Bojové hry, Karetní hry, Postřehové hry, Logické hry, Relaxační hry, Brutální krvavé hry a tak dále.

Internet, síť, cestování, zábava i hry

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Online životopisy, biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Online životopisy, biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií umělci a umělkyně, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Herec, Historik, Američan, Prezidenti USA, Olympijští vítězové, Textařka, Komunisté, Miliardáři, Vražedkyně, Zpěvačka, Diplomat, Císař, Francie, Básník, Lord, AIDS, Nobelova cena, Fotograf, Florida Panthers, Habsburkové, Textař, Vrah, Esejista, Exilový prezident, Nežijící, Trest smrti, Poprava, Křesťanství, Sci-fi, Poslanec, Archivář, Vládce, Žhavé výstřely, Stoletá válka, Egypt, Brno apod.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Frky, ftipy, vtípky, fórky, fóry, černý humor

Zkuste vypnout! Frky, ftipy, vtípky, fórky, fóry, černý humor. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, vtipy o facebooku, vtipné hádanky, kameňáky, frky o zvířatech, vtipné citáty, židovské anekdoty, vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, černý humor, fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, murphyho zákony apod.

Klíčová slova: Vlajky spojených států amerických, webové stránky, Super online hry zdarma, Vánoční výzdoba má mnoho podob, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, zdarma, info, Vlajky, flags, Full HD tapety na PC zdarma, Nejhranější hry online, Ilustrační obrázky

Vše o Vánocích - vánoční web

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak vyzkoušejte Vše o Vánocích. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční koledy, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, vánoční dárky, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, vánoční přání, materiály ke stažení, vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Dárky, Papírový vánoční stromek, Vánoce, Pro děti, Vykrajovátka, Sám doma, K Vytištění, Jedle, Popelka, Sněhová vločka, Špalda, Přáníčko, Rumové řezy, Keramický adventní věnec, Brambořík, Třásně, Recepty, Kapr, Jmenovky, Zima, Řetězy, Ježíšek, Anglicky, Advent, Přání, Cesmína, Tichá noc, Obrazovka, Vídeň, Adventní kalendář, Vánoční koledy apod.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Super online flash hry

Příznivcům PC her doporučujeme super online flash hry . Mj. na webu naleznete Animace, Hry pro dva hráče, Střílečky, Závody aut, Pro dívky, Stolní a deskové hry, Adventury, Strategie, Sportovní hry, Akční hry, Bojové hry, Karetní hry, Postřehové hry, Logické hry, Relaxační hry, Brutální krvavé hry a tak dále.

World wide web, internet, cestování, zábava i hry

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Naleznete zde Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Nejhranější hry online

Doporučujeme nejhranější hry online Vybírejte z kategorií Onlinovky pro dva hráče, Oddechové, Strategie, Velikonoční hry, Střílečky, Sportovní, Pro dívky, Závodní, Vánoční online hry, Hry na vaření a smažení, Klasické, Karetní, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky a podobně.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako fyzika, latina, různé, stavebnictví, nápoje, internet, software, věda, filozofie, lékařství a medicína, rostliny, psychologie, jídlo, náboženství a křesťanství, matematika, český jazyk, kultura, ekonomie a ekonomika, nástroje, nemoce, školství, zločin a právo, politika, příroda atd.

Obrázky na plochu počítače - tapety na PC

Oživte si plochu vašeho PC. Obrázky na plochu počítače. doporučujeme pro phablet, obrazovka počítače, mobilní telefon, notebook, PC, tablet, počítač, smartphone, displej, mobil, monitor a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, OSX, Windows 7, Linux Ubuntu, Windows Me, SUSE Linux, Linux Mint, Chrome OS, Windows 98, Microsoft Windows 8, Android. Wallpapery do mobilu z kategorií ptáci, sportovní wallpapery, 3D a digitalní abstraktní tapety, Rally, závody aut, fantasy, free wallpapers, zvířata, širokoúhlé Full HD widescreen, armáda, válka, zbraně, květiny, vesmír, kosmos, tenisté a tenistky, sportovní a závodní auta, Formule 1, hmyz a pavouci, velkoměsta a noční život, oceán, moře, pláže, nature - příroda. Stahujte ve velikostech 1080x1800, 1920x1280, 2560x1920, širokoúhlé 1366x768, 320x568, 1200x1920, 800x1280, 2048x1080, 3200x1200, 1920x1440, 1024x768, 1920x1080 Full HD, 1024x600, 1600x1200, 1366x1024, 412x846 atd.

Klíčová slova: kuriozity, Obrázky na plochu počítače, zajímavosti, Hry pro dívky online, Vše o Vánocích, Obrázky a vtipné veršované texty ke svátku zdarma ke stažení, počítače, F, weby, Super online kvízy, Hry pro dívky online, Přehled států světa a jejich vlajek, Jak ozdobit vánoční stromeček?, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Co lze slyšet z Hradu?: Jaké dva zvuky se ozývají z Pražského hradu? 1) respirátor 2) vibrátor

Proč může ODS jen velmi obtížně rozmnožovat počet svých členů? No, zkusili jste se už někdy rozmnožovat s modrým ptákem?

Nepodezírej lidi ze špatných úmyslů, pokud to lze vysvětlit debilitou.

Další odkazy:

Free software
Tipy na zajímavé weby
Tipy na vánoční výzdobu
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Online omalovánka k Novému roku
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Online poker, karetní hry na Internetu
Tipy na užitečné weby
Přáníčka k svátku, obrázky a texty k jmeninám
Odkazy na zajímavé weby
Slova vánoční koledy S chudými pastýři

Děkujeme vám za vaši návštěvu.